Ruski državljani povrijeđeni u teškoj nesreći kod Banjaluke, oglasila se ambasada

Ruski državljani povrijeđeni u teškoj nesreći kod Banjaluke, oglasila se ambasada

Foto / Screenshot / Nezavisne novine

Piše: N. F. |

Ruska diplomatska misija također je pojasnila da je Ambasada u kontaktu sa nadležnim organima Republike Srpske i da pažljivo prati stanje povrijeđenih

Ambasada Rusije u Bosni i Hercegovini saopštila je da je u blizini Banjaluke došlo do teške saobraćajne nesreće u kojoj je povrijeđena ruska porodica, bračni par i maloljetno dijete, koji su hospitalizovani na Univerzitetskom kliničkom centru u Republici Srpskoj, javljaju Nezavisne novine.

- Dana 20. juna 2026. godine, usljed saobraćajne nesreće na autoputu Prijedor - Banjaluka porodica ruskih državljana, koju su činili bračni par i malo dijete, povrijeđena je u automobilu, navodi se u saopštenju na Telegram kanalu Ambasade Rusije.

Nastavak vijesti ispod oglasa
Saobraćajna nesreća na putu Banjaluka - Prijedor, u sudaru četiri auta poginule tri osobe
Dvoje povrijeđenihSaobraćajna nesreća na putu Banjaluka - Prijedor, u sudaru četiri auta poginule tri osobe

Ruska diplomatska misija također je pojasnila da je Ambasada u kontaktu sa nadležnim organima Republike Srpske i da pažljivo prati stanje povrijeđenih.

Podsjećamo, u teškoj saobraćajnoj nesreći u Prijakovcima na magistralnom putu Banjaluka - Prijedor, nastradale su dvije ženske i jedna muška osoba, dok su tri osobe povrijeđene, saopšteno je iz banjalučkog Doma zdravlja.

Komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.

Prijavi se na naš newsletter!