VIDEO

Ovi engleski navijači će vas oduševiti: "Navijam za BiH, pa tek onda za Englesku"

Amir Papić |

Bilo je divno sresti turiste koji navijaju za Bosnu i Hercegovinu. Zanimljivo, nekima od njih su Zmajevi na prvom mjestu, čak i ispred njihove domovine

Utakmica Belgija - Iran je bila posljednja za danas na Svjetskom prvenstvu. Na iznenađenje mnogih, završila je remijem, iako je Belgija važila za favorita. Iran je čak postigao jedan pogodak u prvom poluvremenu, ali je on poništen.

Bila je to još jedna utakmica koja je s velikom pažnjom i u fantastičnoj atmosferi praćena u našim "I am from Bosnia" fan-zonama. 

Nastavak vijesti ispod oglasa

Podsjećamo, jedine ovlaštene fan-zone za ovo Svjetsko prvenstvo, u organizaciji Oslobodjenje.ba i Sarajevsko, nalaze se na tri lokacije: Kamberovića polje u Zenici, Trg oslobođenja i Trg prve brigade policije (plato prekoputa Vijećnice) u Sarajevu.

Već danima, domaći posjetitelji i brojni turisti uživaju u našim fan zonama. Turista ima doslovno iz svih krajeva svijeta. Bez obzira ko igrao, atmosfera je vrhunska. Večeras smo u fan zoni na Trgu oslobođenja zatekli grupicu engleskih navijača. Dva mladića i djevojka uživali su u Sarajevskom pivu i utakmici Belgija - Iran. 

Nastavak vijesti ispod oglasa

Zanimljivo, mladići su nosili dresove reprezentacije Bosne i Hercegovine. 

- Nadam se da ćemo osvojiti Svjetsko prvenstvo. Bosna i Hercegovina je dobra, nosimo njihove dresove. Uživamo u fan-zoni, kažu nam Alfie i Thomas.

Nastavak vijesti ispod oglasa

Clara kaže da je predivno u Sarajevu i u našoj fan-zoni, ali i da navija za Bosnu i Hercegovinu, pa tek onda za Englesku.

- Bosna i Hercegovina prije svega, poručila je.

Komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.

Prijavi se na naš newsletter!