Veznjak otišao iz dobojske Sloge, mogao bi karijeru nastaviti u inostranstvu

S.P. |
Iskusni Fedor Predragović neće u narednoj sezoni nositi dres Sloge iz Doboja, ali još uvijek ne zna gdje će nastaviti karijeru
Fedor Predragović poslije dvije i po godine napušta dobojske "Luke". Tridesetjednogodišnji veznjak se rastao sa Slogom, te je slobodan u izboru nove sredine.
- Period u Doboju ću pamtiti po najljpšem i Slogi želim sve najbolje u narednom periodu. Ljudi iz kluba su bili korektni prema meni, ali i svim ostalim igračima i ispisali smo klupske stranice istorije u elitnom rangu, a igrali smo i polufinale Kupa BiH što nije mala stvar, rekao je Fedor Predragović na odlasku iz Doboja.
U Doboju je odigrao dvije i po sezone, i ostavio zaista dubok trag. Sada je na redu novi izazov.
- Prije svega želim da se odmorim od naporne i izazovne sezone, bilo je mnogo stresa. Ima određenih ponuda i kontakata, ali još uvijek ništa nije zvanično niti završeno. Još uvijek sam na odmoru, radim individualno i čekam nove izazove. Postoji i jedna opcija za inostranstvo, ali o tom po tom. Vrlo brzo će se mnogo toga znati i biti jasnije.
Predragović je izašao iz škole fudbala Borca, dugo bio prvotimac “crveno-plavih”, a još je nosio dres i Zvijezde 09 iz Etno sela Stanišići, te tuzlanske Slobode. U Sloveniji je bio prvotimac Celja i Radomlja.

Komentari (0)
Nema komentara
Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.