Veznjak otišao iz dobojske Sloge, mogao bi karijeru nastaviti u inostranstvu

Veznjak otišao iz dobojske Sloge, mogao bi karijeru nastaviti u inostranstvu

Predragović ostavio trag u Doboju / Sanel Konjhodžić / Sport1

S.P. |

Iskusni Fedor Predragović neće u narednoj sezoni nositi dres Sloge iz Doboja, ali još uvijek ne zna gdje će nastaviti karijeru

Fedor Predragović poslije dvije i po godine napušta dobojske "Luke". Tridesetjednogodišnji veznjak se rastao sa Slogom, te je slobodan u izboru nove sredine.

- Period u Doboju ću pamtiti po najljpšem i Slogi želim sve najbolje u narednom periodu. Ljudi iz kluba su bili korektni prema meni, ali i svim ostalim igračima i ispisali smo klupske stranice istorije u elitnom rangu, a igrali smo i polufinale Kupa BiH što nije mala stvar, rekao je Fedor Predragović na odlasku iz Doboja.

Nastavak vijesti ispod oglasa

 

Filip Erić napustio Slogu, želio ga Čelik, ali je ipak bliže drugoj destinaciji
Otišao iz DobojaFilip Erić napustio Slogu, želio ga Čelik, ali je ipak bliže drugoj destinaciji

U Doboju je odigrao dvije i po sezone, i ostavio zaista dubok trag. Sada je na redu novi izazov.

Nastavak vijesti ispod oglasa

- Prije svega želim da se odmorim od naporne i izazovne sezone, bilo je mnogo stresa. Ima određenih ponuda i kontakata, ali još uvijek ništa nije zvanično niti završeno. Još uvijek sam na odmoru, radim individualno i čekam nove izazove. Postoji i jedna opcija za inostranstvo, ali o tom po tom. Vrlo brzo će se mnogo toga znati i biti jasnije.

Predragović je izašao iz škole fudbala Borca, dugo bio prvotimac “crveno-plavih”, a još je nosio dres i Zvijezde 09 iz Etno sela Stanišići, te tuzlanske Slobode. U Sloveniji je bio prvotimac Celja i Radomlja. 

Komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.

Prijavi se na naš newsletter!