Filip Erić napustio Slogu, želio ga Čelik, ali je ipak bliže drugoj destinaciji

S.P. |
Iskusni golman je na stolu imao ponudu Čelika da čuva njihovu mrežu u WWin ligi BiH, ali čini se da su mu planovi drugačiji
Filip Erić je ima dobre nastupe na golu dobojske Sloge, ali ovog leta odlazi iz redova Dobojlija i po svemu sudeći nastaviće karijeru u jednom od klubova iz Srbije.
Iako je dobio ponudu zeničkog Čelika popularni Efi mogao bi da se vrati u rodnu Loznicu, piše Sportski žurnal.
Naime, klub s Lagatora posle tri godine želi da ga vrati u svoje redove i složi kao deo mozaika borbe za Superligu Srbije. Luka Savić doskorašnji golman Lozničana je napustio klub, pa se Erić nameće kao logično rešenje na ovoj osetljivoj poziciji u timu.
- Još uvijek nisam odlučio na koju ću stranu, prije svega želim da se odmorim. Kući sam, ima određenih ponuda, ali i vremena da dobro razmisim o svemu. Dobojlijama želim sve najbolje u narednom periodu i da ostvare klupske ambicije – rekao je Filip Erić.
Dobojlijama ovog ljeta predstoji velika rekonstrukcija igračkog kadra. Perica Ognjenović stiže na mjesto trenera, mada klub još uvijek to nije ozvaničio, a veći broj igrača je već napustio klub.

Komentari (0)
Nema komentara
Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.