Filip Erić napustio Slogu, želio ga Čelik, ali je ipak bliže drugoj destinaciji

Filip Erić napustio Slogu, želio ga Čelik, ali je ipak bliže drugoj destinaciji

Erić čuvao gol Sloge / Sanel Konjhodžić / Sport1

S.P. |

Iskusni golman je na stolu imao ponudu Čelika da čuva njihovu mrežu u WWin ligi BiH, ali čini se da su mu planovi drugačiji

Filip Erić je ima dobre nastupe na golu dobojske Sloge, ali ovog leta odlazi iz redova Dobojlija i po svemu sudeći nastaviće karijeru u jednom od klubova iz Srbije.

Iako je dobio ponudu zeničkog Čelika popularni Efi mogao bi da se vrati u rodnu Loznicu, piše Sportski žurnal.

Nastavak vijesti ispod oglasa

 

 

Nastavak vijesti ispod oglasa
Iskusni napadač napušta Slogu, moglo bi uslijediti još dosta promjena
Velike promjeneIskusni napadač napušta Slogu, moglo bi uslijediti još dosta promjena

Naime, klub s Lagatora posle tri godine želi da ga vrati u svoje redove i složi kao deo mozaika borbe za Superligu Srbije. Luka Savić doskorašnji golman Lozničana je napustio klub, pa se Erić nameće kao logično rešenje na ovoj osetljivoj poziciji u timu.

- Još uvijek nisam odlučio na koju ću stranu, prije svega želim da se odmorim. Kući sam, ima određenih ponuda, ali i vremena da dobro razmisim o svemu. Dobojlijama želim sve najbolje u narednom periodu i da ostvare klupske ambicije – rekao je Filip Erić.

Nastavak vijesti ispod oglasa

Dobojlijama ovog ljeta predstoji velika rekonstrukcija igračkog kadra. Perica Ognjenović stiže na mjesto trenera, mada klub još uvijek to nije ozvaničio, a veći broj igrača je već napustio klub.

Komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.

Prijavi se na naš newsletter!