(VIDEO) Marco Bezzecchi je zgrozio javnost ponašanjem, danas je stiglo izvinjenje

(VIDEO) Marco Bezzecchi je zgrozio javnost ponašanjem, danas je stiglo izvinjenje

Bezzecchi neprimjerno reagovao / Screenshot / Moto GP

S.P. |

Vozač Aprilije je suspendovan sa trke za Veliku nagradu Češke u Brnu nakon što je jučer ošamario redara na stazi

Marco Bezzechi se krajnje neprimjerno ponašao nakon pada na sprint trci Velike nagrade Češke u Brnu. Vozač Aprilije je poslije izlijetanja sa staze bio jako nervozan, te je prvo odgurnuo, a zatim ošamario redara na stazi.

Jeste redar nespretno reagovao, u namjeri da podigne Bezzecchijev motor je dodirnuo gas, ali to nije opravdanje Bezzechiju za takvu reakciju. Svjestan je toga i on, pa se izvinio jutros.

Nastavak vijesti ispod oglasa

- Želio bih da se izvinim kompletnoj Moto GP zajednici zbog mog ponašanja prema redaru. Žao mi je i jer znam koliko truda i žrtve redari podnose da bi osigurali našu bezbjednost. Takvo ponašanje ne bi trebalo da se desi i nema opravdanja za to. Izvinjavam se svima, Apriliji i mojim navijačima, poručio je Marco Bezzecchi na svojim društvenim mrežama.

FIA je odmah suspendovala Bezzecchija koji je trebao danas da krene sa četvrte pozicije, tako da je ugrozio svoje prvo mjesto.

Nastavak vijesti ispod oglasa

Bezzecchi je vodeći u generalnom plasmanu vozača, ali sada sa samo 15 bodova u odnosu na klupskog kolegu Jorgea Martina.

Komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.

Prijavi se na naš newsletter!