(ZVANIČNO) Sarajevo potvrdilo rastanak sa standardnim prvotimcem

(ZVANIČNO) Sarajevo potvrdilo rastanak sa standardnim prvotimcem

Bralić odlazi iz Sarajeva / Sanel Konjhodžić / Sport1

S.P. |

FK Sarajevo je danas zvanično potvrdio rastanak sa standardnim prvotimcem u prethodnoj sezoni kojem je istekao ugovor

Tridesettrogodišnji defanzivac Slavko Bralić neće u narednoj sezoni nositi dres Bordo kluba, zvanično je potvrđeno jutros.

Iz Sarajeva su istakli da je Braliću istekao ugovor, te da saradnja između dvije strane neće biti nastavljena.

Nastavak vijesti ispod oglasa

 

(ZVANIČNO) Luka Menalo napustio Sarajevo nakon jedne polusezone, odlazi u inostranstvo
Povremeni Zmaj(ZVANIČNO) Luka Menalo napustio Sarajevo nakon jedne polusezone, odlazi u inostranstvo

- FK Sarajevo zahvaljuje Slavku na profesionalnom odnosu tokom boravka u klubu te mu želi mnogo sreće nastavku karijere, poručili su iz Bordo kluba.

Nastavak vijesti ispod oglasa

Bralić je tokom svog boravka u FK Sarajevo upisao 32 službena nastupa i postigao jedan pogodak.

Sarajevo su ovog ljeta napustili Renan Oliveira, Hamza Redžić, Joao Carlos, te Luke Menalo.

Komentari (0)

Nema komentara

Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.

Prijavi se na naš newsletter!