(ZVANIČNO) Sarajevo potvrdilo rastanak sa standardnim prvotimcem

S.P. |
FK Sarajevo je danas zvanično potvrdio rastanak sa standardnim prvotimcem u prethodnoj sezoni kojem je istekao ugovor
Tridesettrogodišnji defanzivac Slavko Bralić neće u narednoj sezoni nositi dres Bordo kluba, zvanično je potvrđeno jutros.
Iz Sarajeva su istakli da je Braliću istekao ugovor, te da saradnja između dvije strane neće biti nastavljena.
- FK Sarajevo zahvaljuje Slavku na profesionalnom odnosu tokom boravka u klubu te mu želi mnogo sreće nastavku karijere, poručili su iz Bordo kluba.
Bralić je tokom svog boravka u FK Sarajevo upisao 32 službena nastupa i postigao jedan pogodak.
Sarajevo su ovog ljeta napustili Renan Oliveira, Hamza Redžić, Joao Carlos, te Luke Menalo.

Komentari (0)
Nema komentara
Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.