Ovo je novi klub Luke Menala, potpisat će za šampiona države

T.Š. |
Svi detalji su dogovoreni, a ugovor bi trebao biti potpisan 5. jula, piše italijanski insajder Lorenzo Lepore
Bosanskohercegovački fudbaler Luka Menalo karijeru će nastaviti u indonezijskom Persib Bandungu.
Kako piše italijanski insajder Lorenzo Lepore, povremeni Zmaj obavezat će se na dvogodišnju saradnju sa Persibom.
Svi detalji su dogovoreni, a ugovor bi trebao biti potpisan 5. jula.
Persib je posljednjih godina najuspješniji tim u Indoneziji. U posljednje tri sezone, osvojili su isto tolika šampionskih titula.
Menalo je prije dva dana zvanično napustio Sarajevo.
Ovaj ofanzivac se zimus vratio u bh. fudbal iz kojeg je otišao 2018. godine kada je Široki Brijeg zamijenio Dinamom. Nakon toga igrao je na pozajmicama u Slaven Belupu, Olimpiji iz Ljubljane, Rijeci i Celju, a onda je prešao iz Dinama u Rijeku.

Komentari (0)
Nema komentara
Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.