Željko Joksimović oduševio Sarajlije koncertom i odao počast Halidu Bešliću
Željko Joksimović rasplesao i raznježio sarajevsku publiku uz svoje hitove i emotivne muzičke trenutke na koncertu u Zetri
Dodajte Oslobodjenje.ba u omiljene izvore na Google-uŽeljko Joksimović večeras je nastupio u Olimpijskoj dvorani Zetra u Sarajevu. Koncert je otvorio pjesmom "Ljubavi", nakon čega su uslijedili njegovi dobro poznati hitovi "Devojka", "Milimetar" i "Supermen".
Tokom večeri uzeo je harmoniku i odao počast legendarnom Halidu Bešliću, svirajući “Miljacku”. Nakon toga izveo je i pjesmu "Ponoć" iz filma "Toma" što je probudilo posebne emocije u publici.
Nakon omaža Halidu Bešliću, poručio je: "Za mene je Miljacka utihnula prošle godine."



Pozdravljajući publiku, Joksimović je poručio: "Idemo, Sarajevo, samo jako!", a prisutni su njegove pjesme pratili uglas.
Podsjetimo, neposredno prije dolaska u Sarajevo Joksimović je objavio novu verziju pjesme "Zaboravljaš", a u objavi na društvenim mrežama pružio je podršku nogometnoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine, poželjevši Zmajevima uspjeh na Svjetskom prvenstvu.
Atmosferu sa koncerta pogledajte u nastavku:

Komentari (1)
Mnogo mi je zao sto nisam bila u prilici otici...