VIDEO

Željko Joksimović oduševio Sarajlije koncertom i odao počast Halidu Bešliću

Ajla Pehlivan |

Željko Joksimović rasplesao i raznježio sarajevsku publiku uz svoje hitove i emotivne muzičke trenutke na koncertu u Zetri

Dodajte Oslobodjenje.ba u omiljene izvore na Google-u

Željko Joksimović večeras je nastupio u Olimpijskoj dvorani Zetra u Sarajevu. Koncert je otvorio pjesmom "Ljubavi", nakon čega su uslijedili njegovi dobro poznati hitovi "Devojka", "Milimetar" i "Supermen".

Tokom večeri uzeo je harmoniku i odao počast legendarnom Halidu Bešliću, svirajući “Miljacku”. Nakon toga izveo je i pjesmu "Ponoć" iz filma "Toma" što je probudilo posebne emocije u publici.

Nastavak vijesti ispod oglasa

Nakon omaža Halidu Bešliću, poručio je: "Za mene je Miljacka utihnula prošle godine."

Željko Joksimović u Zetri
Željko Joksimović u Zetri
Željko Joksimović u Zetri

Željko Joksimović u Zetri / Ajla Pehlivan / Oslobodjenje.ba

1 / 3

Pozdravljajući publiku, Joksimović je poručio: "Idemo, Sarajevo, samo jako!", a prisutni su njegove pjesme pratili uglas.

Nastavak vijesti ispod oglasa

Podsjetimo, neposredno prije dolaska u Sarajevo Joksimović je objavio novu verziju pjesme "Zaboravljaš", a u objavi na društvenim mrežama pružio je podršku nogometnoj reprezentaciji Bosne i Hercegovine, poželjevši Zmajevima uspjeh na Svjetskom prvenstvu.

Atmosferu sa koncerta pogledajte u nastavku:

Komentari (1)

korisnik_7z4dn5|28.06.2026.|
0
0

Mnogo mi je zao sto nisam bila u prilici otici...

Prijavi se na naš newsletter!