Bijeljinski Radnik pali motore, "generalka" protiv Stupčanice u Olovu

T.Š. |
Nakon medicinskih testiranja, ekipa Radnika putuje na Zlatibor i u Budimpeštu, gdje ih očekuju jake provjere
Dodajte Oslobodjenje.ba u omiljene izvore na Google-uNakon kratke pauze, ekipa bijeljinskog Radnika pali motore.
Za nastupajući vikend su planirani medicinski pregledi i testiranja.
Prva utakmica je na programu 4. jula, kada će u Bijeljini ugostiti ekipu FK Loznica.
Glavni dio priprema će biti odrađen na Zlatiboru, gdje će se ekspedicija FK Radnik zadržati od 7. do 17. jula. Za vrijeme boravka na Zlatiboru odigrat će tri pripremne utakmice i to sa FK Zemun (8. juli), FK Napredak (11. juli) i FC Akhmat Grozny (14. juli).
Nakon Zlatibora, bijeljinska ekipa putuje za Budimpeštu, gdje će, 18. jula, odigrati pripremnu utakmicu sa Ujpeštom.
Za 1. august je zakazana generalka u Olovu. Protivnik će im biti Stupčanica.


Komentari (0)
Nema komentara
Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.