Memić želi Amerikance u šesnaestini finala, vjeruje da bi ih naša publika nadglasala

K.K. |
Naš krilni fudbaler bio je presretan nakon pobjede reprezentacije BiH nad selekcijom Katara, kojom smo praktično osigurali šesnaestinu finala Svjetskog prvenstva
Dodajte Oslobodjenje.ba u omiljene izvore na Google-uAmar Memić je bio preponosan na reprezentaciju BiH nakon pobjede nad Katarom rezultatom 3:1.
Memić je istakao da je nevjerovatan osjećaj igrati pred našim navijačima.
"Šta reći, u Americi, a kod kuće. Vidjeli ste ove navijače, kao da igramo na svom stadionu. Ponosan sam na sebe, na momke, na cijelu državu, pogledajte ovo, nevjerovatno je da se ovo može doživjeti, zahvalan sam svima. Veliko hvala, pozivam sve navijače da nas podrže i u idućoj utakmici, a mi idemo dalje pisati historiju", kazao je Memić.
Naš krilni igrač ima i preferenciju za šesnaestinu finala.
"Volio bih da igramo protiv Amerike, da nadmašimo njihovo navijanje, da budemo mi domaći i da im pokažemo. Ko god da to bude protivnik, mislim da možemo dati svoj maksimum", istakao je Memić na kraju.


Komentari (0)
Nema komentara
Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.