Alajbegović je jedan od heroja BiH, evo šta je rekao o svom majstorskom golu

T.Š. |
Alajbegović je bio jedan od strijelaca u historijskoj pobjedi Zmajeva, ovo je njegova izjava nakon utakmice protiv Katara
Dodajte Oslobodjenje.ba u omiljene izvore na Google-uKerim Alajbegović, fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine, komentarisao je večerašnju pobjedu Zmajeva protiv selekcije Katara.
Alajbegović je postigao sjajan pogodak za 1:0 udarcem sa distance.
- Nisam puno razmišljao. Mislim da je bio dobar gol. Dobro smo ušli u utakmicu, onda je došao i drugi gol, istakao je Alajbegović za Arenu Sport.
Pali smo nakon stative Edina Džeke, Katar je postigao gol, ali smo se vratili.
- Malo smo pali, ali prvih 40 minuta odigrali smo fenomenalno, mogli smo voditi i 4:0. Bilo je i vruće, ali poslije je sve bilo dobro.
Koga priželjkuje za protivnika, SAD ili Njemačku?
- Meni je svejedno, odgovara sjajni bh. ofanzivac.
Komentar i poruka navijačima?
- Oni su 12. igrač. Nemam rečenice za njih. Hvala svima na sjajnoj podršci, cijeloj Bosni i svima koji su bili ovdje.


Komentari (0)
Nema komentara
Budite prvi koji će komentarisati ovaj članak.